Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

150000 €


Shitet apartament 3+1 pranë Komunës së Parisit
Shitet apartament 3+1 në zonën e Komunës së Parisit kompleksi Kika.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto baniim prej 105 m2 dhe 166.6 m2 verande .
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete. Cdo ambient i shtëpisë lidhet me verandën e madhe. Veranda është konceptur në atë formë që mund të shfrytëzohet si një vend argëtimi dhe bbq.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 798 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 150000 € Çmimi për m2: 798 € m2 Sipëfaqe: 105 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione: Apartament 3+1 për shitje në një zonë shumë të pëlqyer të Tiranës, te Komuna e Parisit Kompleksi Kika.
Vizituar 711 herë


Mundesuar nga NurSoft