Bar Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Jepet lokal me qira tek Unaza e Re
Bari gjendet në një zonë shumë të populluar te Unaza e Re.
Lokali ka një sipërfaqe prej 95 m2 të brendëshme dhe 70 m2 verandë të shfrytëzueshme.
Jepet sic është, totalisht i mobiluar gati për gjendje pune.
Çmimi 350 euro/muaj. Në çmim përfshihen taksat

Tipi: Bar Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 165 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 765 herë


Mundesuar nga NurSoft