Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

220 €

Apartament me qira 3+1 pranë Liqenit

Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë shumë të aksesueshme .
Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi i përbashkët, tre dhoma gjumi dhe dy tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e dytë te nje ndërtimi te ri.
Apartamenti është bosh dhe ka shumë dritë natyrale.
Çmimi 220 euro /muaj

Tipi: Apartament Zona: prane Liqenit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 220 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 643 herë


Mundesuar nga NurSoft