Vile Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Vilë me qira në Rr. “Hoxha Tahsim” pranë Pazarit Ri.
Jepet me qira vilë në një zonë shumë të aksesueshme pranë Pazarit të Ri.
Vila ka një sipërfaqe totale prej 250 m2 dhe organizohet :
Përbëhet nga 3 dhoma, ambient gatimi dhe ndenjie i perbashkët , dy tualete ,verandë dhe një ambjent I përshtatshëm për depo.
Shtëpia ka oborr prej 120m dhe parkim për makina.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Vile Zona: Rr.'Hoxha Tahsim", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 1 € m2 Sipëfaqe: 250 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 1 Kati: 1
Tualete: 3Dhoma: Ngrohje:
Nga : 22.12.2016, Vizituar 678 herë


Mundesuar nga NurSoft