Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

386000 €

Okazion luksi në një nga zonat më të mira të Tiranë
Me shumë dritë, pamje të gjerë, qetësi dhe në qendër të Tiranës!
Nëse doni të jetoni në një nga zonat më të mira, luksoze dhe ekskluzive në Tiranë, ky apartament është zgjedhja e duhur.
Apartamenti ndodhet në katin e 12 të një prej ndërtesave më cilësore në Tiranë. Sipërfaqja neto është 148.6 m2 dhe është riorganizuar ndryshe nga planimetria fillestare. Salloni është lënë në një siperfaqe të hapur duke I hequr kuzhinën e gatimit dhe duke e kthyer në një ambient ndenjeje dhe ngënieje formale. Kjo zonë lidhet me një korridor që bashkon dy dhoma, një kuzhinë gatimi dhe ngrënieje dhe dy tualete, një nga të cilat me dritare. Apartamenti ka punime ekstra në vetrata, mure dhe dysheme, e cila është e shtruar me parket druri shumë cilësor dhe sistem chiller të instaluar.
Orientimi është jug-lindje, çka e bën më të ngrohtë dhe me më shumë dritë.
Apartamenti shitet bosh, ose i mobiluar. Mobiljet janë të rralla, pjesë e një koleksioni antikuaresh.
Ka edhe nje garazh që shitet më vete.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 386000 € Çmimi për m2: 2597 € m2 Sipëfaqe: 148.6 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 14 Kati: 12
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje: Sistem chiller
Opsione:
Vizituar 9742 herë


Mundesuar nga NurSoft