Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

95000 €

Shitet apartament 2+1me pamje nga Liqeni

Shitet një super apartament 2+1 në një zonë të qetë me një pamje të plotë nga Liqeni Artificial i Tiranës.

Apartamenti ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 81.6 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë cilësore me shumë kujdes në çdo detaj.

Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Çmimi 95000 euro

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 95000 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 81.6 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1121 herë


Mundesuar nga NurSoft