Pronat

3 000.00€ Per Qira
Zyrë me qira pranë RTSH-së.
Tirana - Tirana - Stadiumi "Qemal Stafa"
 • Area: 200.00m2
 • 1
 • 2
48 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 1+1 te Rruga Elbasanit, prane Shkolles se Baletit
Tirana - Tirana - pranë Shkolles se Baletit
 • Area: 50.00m2
 • 1
 • 1
1 000.00€ Per Qira
 • Area: 133.00m2
 • 3
 • 2
1 500.00€ Per Qira
 • Area: 140.00m2
 • 2
 • 2
800.00€ Per Qira
Apartament 2+1 me qira pranë RTSH-së.
Tirana - Tirana - Stadiumi "Qemal Stafa"
 • Area: 120.00m2
 • 2
 • 2
125 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit prane Kopshtit Zoologjik.
Tirana - Tirana - prane Kopshtit Zoologjik
 • Area: 104.00m2
 • 2
 • 2
85 000.00€ Per Shitje
 • Area: 85.00m2
 • 2
 • 2
118 800.00€ Per Shitje
 • Area: 99.00m2
 • 1
 • 2
56 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 1+1 prane Rruges " Sulejman Delvina"
Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • Area: 65.90m2
 • 1
 • 1

Kush jemi ne?

Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira dhe vlerësim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Më shumë

Pse duhet të na zgjidhni ne

Ne kemi agjentet me profesioniste qe mund tju asistojne ne trajtimin e prones tuaj .

Ne kursejme kohen tuaj , nuk keni pse humbisni me dite te tera duke kerkuar nje prone apo duke u perpjekur per te shitur nje prone .Ne punojme per ju .

Ne ju japim zgjedhje ne nje kohe rekord ,sepse ne kemi nje database te pasur me klient bleres dhe prona .

Ne nuk ju japim vetem nje zgjidhje , ne ju japim te gjitha zgjidhjet qe nje prone ka nevoje .

Klientë të kënaqur